קודן לדלת

פורסם ב

קודן לדלת שיציל כל סיטואציה

קודן לדלת – העולם מתקדם בכל התחומים, גם בתחומים שנראים לנו ברורים מאליו ואלמנטריים לחלוטין בחיים. עם הקידמה הטכנולוגית, אנשים רבים אינם מבינים ואינם עוקבים אחר הרבה התפתחויות גם אם מדובר במוצר קטן שנראה שולי, אך בפועל, הוא עתיד לשנות דרך חיים שלמה.

כשמדברים על מנעולים חכמים לדלת או קודנים לדלת בפרט, אנשים רבים עלולים להרים גבה ולתהות, הרי אם יש מפתחות ודלתות כמו פלדלת, בשביל מה צריך בכלל להתחכם? אם זה עובד, אין צורך בשינוי.

אישה מבוגרת תיקח מפתח, תסובב, תפתח את הדלת ותתלה את צרור המפתחות על המתלה בכניסה לביתה וכן הלאה. לעומת זאת, מנעולים חכמים לדלת לא סתם נקראים כך. המנעול הזה הוא בעל מערכת חכמה שפועלת בשיטה אלחוטית וללא צורך במפתח או כל אביזר פיזי- חוץ משימוש באצבעות היד והזנת קוד כניסה שהוגדר מראש.

ישנם כמה סוגים של מנעולים חכמים לדלת אך במאמר הזה נתמקד ספציפית במנעול עם קודן לדלת.

קודן לדלת כניסה

הקשת קוד נשמעת לפתע משהו חדשני ולעיתים לא מוכר לנו, בייחוד כשמדובר באנשים מבוגרים וההתמודדות האישית שלהם עם טכנולוגיה. הרבה ישאלו את עצמם ואת אלו שמציעים להם להתחדש להתרענן ולהתקדם יחד עם הטכנולוגיה והעולם הדיגיטלי- מה רע כל כך במפתחות?

הסיבות הן ממש רבות ואם נתחיל לא נסיים למנות אותן.

החל מהסיכון באיבוד המפתחות, מה שלא נעים כלל ולא לדבר על מקרה בו אפילו אין ברשותכם מפתח ספייר לשימוש, ועד לפריצות המנעולים הפשוטים המותקנים על דלת הכניסה לבית שלכם, מה שמותנה בסיכון רב לבני המשפחה ולרכוש שלכם לגניבות. במקרים כאלו מומלץ וחשוב בלי שום קשר גם להתקין מצלמות אבטחה.

מנעול חכם לביטחון מושלם

מנעולים חכמים לדלת וקודנים לדלתות בפרט, מאפשרים לכם לספק לעצמכם ולבני הבית הגנה מושלמת ושליטה מלאה על האבטחה, לצד עצם ביטול השימוש במפתחות מיותרים.

קוד הוא בהחלט משהו לא פשוט לפריצה, שלא לדבר על כאלו שמאובטחים בנוסף גם עם טביעת אצבע.

כיום, הטכנולוגיה השתפרה פלאים עד כדי כך שישנה אפשרות להזין את הקוד ישירות לתוך אפליקציה מובנית בסלולרי הנייד וללא צורך נגיעה בדלת כלל חוץ מפתיחה שלה.
הפיצ'רים הללו מבטלים לחלוטין את הסכנות של בני הבית ולא משאירות שום הזדמנות לפריצת דלת הכניסה לבית, כאשר טביעת אצבע היא בלתי ניתן לזיוף והעתקה והיא רשומה במאגר של טביעות אצבע ממוחשב לזיהוי מי שהיא בבעלותו בלבד על ידי המערכת החכמה.

מאמרים:

תארו לעצמכם סיטואציות יומיומיות מהחיים, בהן מתגלות הבעיות האמיתיות בכל הקשור לדלתות כניסה וההתמודדות עם הסיטואציות הללו.

לדוגמא, אתם מבקשים מקולגה בעבודה לאסוף עבורכם חבילה מהמשרד, ורק כשהוא מגיע למפתן הדלת מתגלה כי אין בבית מי שיפתח לו אותה.

עכשיו צריך לגלות אצל מי נמצא בכלל המפתח ולמה אין אף אחד בבית וכמה זמן הקולגה שעשה בשבילכם טובה יצטרך עוד לחכות.

דמיינו לעצמכם ששכחתם את הדוד או את הגז לאחר בישולי הבוקר לילדים לפני שכולם יצאו למסגרות, והלחץ שאתם נמצאים בו עקב חוסר הוודאות וחוסר היכולת לבקש ממישהו בקרבת מקום מגוריכם להיכנס ולבדוק רק לרגע האם אכן הכל כבוי.

ומה קורה כשאתם נמצאים בשיא הלחץ של היום כשמשימות בעבודה רק הולכות ונערמות ואתם מפנימים שאתם כנראה תתעכבו משעת היציאה  הרגילה, ובזמן הזה, הכלב האהוב שלכם מחכה לצאת לצרכים אך אין לכם ממי לבקש, כי הרי המפתח נמצא אצלכם…

הפתרון האולטימטיבי

כל הסיטואציות הטריקיות שהוצגו פה, הציגו בעיה די משותפת והפתרון לה הוא קודן לדלת כניסה או שעון נוכחות בכניסה ושימוש במנעולים חכמים לדלת.

וכבר, בלי שום הסבר נוסף.. תוכלו להבין במשפט הזה למה המנעול נקרא חכם ולמה הפתרון הוא כל כך פשוט- רק נותר לכם להעביר בצורה מדויקת ודיסקרטית בשיחה טלפונית או כתיבה את קוד הכניסה לדת הבית שלכם, והנה הכל טופל.

קוראי שיקים
קוראי שיקים

קוראי שיקים – העולם המודרני משתנה מרגע לרגע והטכנולוגיה הולכת

שעון נוכחות
שעון נוכחות

שעון נוכחות – כיום כאשר אנחנו מבקשים לבדוק את הנוכחות

אינטרקום לבית ולעסק - כל מנעול
אינטרקום לבית

אינטרקום לבית הפרטי, לדירה ולמשרד בבנייני דיור אנחנו מכירים זאת