שעון נוכחות פשוט

פורסם ב

שעון נוכחות פשוט

שעון נוכחות פשוט – כניסה ויציאה הינם היבטים חשובים של מעקב אחר זמן ושכר עובדים, חלפו הימים של כרטיסי ניקוב ודפי זמן, טכנולוגיה חדשה הציגה כעת דרכים מודרניות למעקב אחר נוכחות עובדים, המאפשרת לחברות לנהל זמן לפי פרויקט, למנוע אגרוף של חברים ולפקח על עובדים מרוחקים.

בין אם אתם בעלים של עסק קטן עם 10 עובדים, או תאגיד ענק עם חברי צוות מפוזרים גיאוגרפית.

התקנת שעון נוכחות פשוט יכול לשפר את היעילות של העסק שלכם, ולעבר מחוזות חדשים של פרודוקטיביות וחיוניות.

מדוע שעון נוכחות כל כך חשוב לעסק שלכם?

מעקב אחר זמן העבודה של העובדים הוא רק חצי מהמשוואה בכל הנוגע לניהול צוות עובדים, קבלת תשלום נכון ובזמן היא החצי השני, שבו שעוני נוכחות יכולים לתרום המון ליעילות העסק שלכם, זו הסיבה שמערכות זמן ונוכחות טובות משלבות שירותי שכר מקוונים פופולריים.

אם המערכת הנוכחית שלכם לא מדויקת או מיושנת, זה עלול לעלות לעסק שלך עשרות או מאות אלפי שקלים בכל שנה.

אתם גם עלולים לסכן את שביעות רצון העובדים שלכם, ולפתוח את האופציה לתביעה עתידית של הלנת שכר.

אם אתם מוכנים לעדכן את מערכת מעקב הזמן שלכם, הגעתם למקום הנכון.

לא משנה איזה סוג עסק יש לכם או באיזה תעשייה אתם עוסקים, מדריך זה יעזור לך למצוא את מערכת מעקב השעות והנוכחות הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם.

ארבעה סוגים של שעוני נוכחות

ישנם ארבעה סוגים נפוצים של שעוני נוכחות, כל אחד עם התכונות והיתרונות הייחודיים שלו. המשיכו לקרוא בכדי לקבוע איזה שעון נוכחות הוא המתאים ביותר לעסק שלכם.

1. שעון נוכחות פשוט – שעונים אלו משתמשים בכרטיסי קרבה (פרוקסי) כדי להכניס ולהוציא עובדים במהירות, לטבלת הנוכחות של העובדים במקום העבודה.
יתרונות: מהיר וקל עובדים יכולים להיכנס ולצאת בקלות על ידי העברת כרטיס ה-proxy שלהם ליד הקורא. דורש פחות תחזוקה מכיוון שכרטיסי פרוקסי אינם משתמשים ברצועות מגנטיות, יש פחות סיכוי שהם יהרסו בשל בלאי. נוֹחוּת כרטיס פשוט או שלט מפתח הם כל מה שעובד יצטרך לשאת בארנקו.

2. שעון נוכחות מבוסס אינטרנט – שעוני נוכחות מבוססי אינטרנט, מאפשרים לעובדים שלכם לבצע צ'ק-אין מקוון ממחשב שולחני או מחשב נייד. בנוסף, חברות יכולות להגביל את הגישה למערכת לפי כתובת IP.
יתרונות: שילוב תוכנה עם שעוני נוכחות מבוססי אינטרנט, חברות יכולות לשלב את המערכת עם תוכנת השכר/המשאב שלהן לניהול יעיל ושמירה קלה של תיעוד. יכולות שירות עצמי לעובדים לעובדים יש את היכולת להיכנס ולנהל את הנתונים שלהם מלוח מחוונים קל לשימוש. ניהול פרויקט שעוני נוכחות מבוססי אינטרנט הם נהדרים להצבת זמן מול פרויקטים ו/או לקוחות ספציפיים

3. מבוסס אפליקציה – אפליקציית שעון נוכחית מאפשרת לעובדים שלך לבצע צ'ק אין מקוון מכל מקום ומכל מכשיר. יתרונות: GPS בזמן אמת שעון זמן מבוסס אפליקציה נהדר עבור צוותים ניידים בשל יכולות מעקב GPS. יכולות שירות עצמי לעובדים עובדים יכולים להיכנס ולנהל את הנתונים שלהם מלוח מחוונים קל לשימוש, בכל מכשיר. מבטל חבטות באדי בדומה לשעוני נוכחות מבוססי אינטרנט, התחברות הן ייחודיות למשתמש, כך שחברות יכולות למנוע מעמיתים לעבודה להתחבר זה לזה.

4. שעון נוכחות ביומטרי – שעוני נוכחות ביומטריים מסתמכים על טביעות אצבע או מדידות ידיים כדי להיכנס או לצאת מהשעון. יתרונות: מבטל חבטות באדי שעוני זמן ביומטריים חסינים בפני תקלות מפני חבטות. מכיוון שהם דורשים טביעת אצבע של מדידת יד מדויקת (מובן מדוע יהיה קשה לשכפל זאת). אין צורך בתג או סיסמה שעוני נוכחות של טביעת אצבע ושעוני זמן מדידת יד דורשים רק דבר אחד: את היד שלך או של העובד. העובדים אינם נדרשים לשאת תג או לזכור סיסמה; הדבר היחיד שהם צריכים הוא תמיד 'בהישג יד'!

שעון נוכחות מומלץ

השעון נוכחות המומלץ לפי דעתנו הינו שעון נוכחות ביומטרי.
שעוני נוכחות ביומטריים הם הטובים ביותר עבור חברות שבהן כל העובדים עובדים במקום העבודה, כלומר לא מהבית. אם יש לכם עובדים מרוחקים, תצטרכו להקים מערכת נלווית לקביעת הזמן שלהם.

שעוני זמן ביומטריים מועילים במיוחד למי שמודאג מרמאויות מצד העובדים.

האם אתם מוכנים להתקדם עם מערכת השעון נוכחות שלכם?

לעולם של שעוני נוכחות ביומטריים ושלל אפליקציות שיכולות לספק לכם את המעקב והמעטפת האולטימטיבית, של הנוכחות של העובדים שלכם.

אפליקציות של שעוני נוכחות

ישנו מגוון עצום של שעון נוכחות אפליקציה, אשר מאפשרים לכם לעקוב או למלא את הנוכחות שלכם או של העובדים שלכם.

באמצעות שעון נוכחות אפליקציה להורדה לטלפון או לטאבלט שלכם.

בעצם אתם יכולים גם להוריד את האפליקציה לשעון החכם שלכם שתומך בחיבור אינטרנט.

אינטגרציות

מערכת השעות והנוכחות החדשה שלכם צריכה לעשות יותר מאשר רק לעקוב אחר זמן, כמו שעון נוכחות פשוט.

היא אמורה להשתלב עם כלים אחרים שבהם אתם משתמשים, כדי למזער משימות ניהול ידניות.

חפשו פתרון שמשתלב בתוכנת תזמון העובדים או מערכת השכר שלכם.

גודל העסק לצוות סטארט-אפים של ארבע חברות שוק בינוניות עם 200 עובדים לא יהיו אותם צרכי מעקב זמן ונוכחות.

חשוב למצוא פתרון שיתאים לגודל הארגון שלכם, ויש הרבה גורמים שעליכם לשקול.

חלק מהמערכות מחייבות אותך על סמך גודל הצוות שלך.

אם יש לכם עסק קטן עכשיו אבל אתם מתכננים לצמוח בעתיד, וודאו שאתם בוחרים במערכת שיכולה להתרחב ביחד עם העסק שלכם.

זה מבטל את הצורך להחליף מערכות כאשר אתם שוכרים עובדים נוספים או פותחים מיקומים חדשים.

מערכות הזמנים והנוכחות הטובות ביותר מסונכרנות עם חישוב השכר שלכם כדי להבטיח חישובי שכר, על הצד הטוב ביותר, ומדויקות ללא הרף בכל פעם.