שעון נוכחות ללא דמי מנוי

פורסם ב

שעון נוכחות ללא דמי מנוי

אז מהו שעון נוכחות ללא דמי מנוי? בעידן הנוכחי בו הכל הופך להיות דיגיטלי והטכנולוגיה מתקדמת ללא הרף, ניהול נכון של זמן ויכולת ארגונית הם קריטיים, בייחוד כשמדובר בהתנהלות בעולם העסקי. התכונות והיכולות הללו יביאו כל עסק להצלחה וימנפו ויועילו לכל חברה באשר היא לעבר הקידמה.

חלק בלתי נפרד ומשמעותי מעבודתה של מחלקת משאבי אנוש בכל אירגון היא תגמול העובדים, מכל בחינה. וכשמדברים על תגמול, מדברים על תנאי ההעסקה של העובד, השכר, מיצוי הזכויות המגיעות לו ותנאי העבודה והרווחה במקום העבודה עצמו.

 

כיום, ישנם לא מעט אמצעים חדישים אשר מספקים מענה ראוי ופתרון לכל אלו, על ידי שימוש במערכות משוכללות ודיגיטליות שבאות הן לטובת כל בעל עסק והן לעובדים. מערכות אלו נותנות מענה בעיקר בתחומי האבטחה ובקרת נוכחות, ובכל-מנעול אנחנו מבינים את המשמעות של אמצעים אלו למקום העבודה.

מצלמות אבטחה

בכל- מנעול מבינים את הצורך בניהול כל המידע לעסק ואבטחה מירבית לעובדים במקום עבודתם, ומצלמות אבטחה מעניקות את הפתרון הראוי לצרכים הללו. השימוש במערכות אבטחה מתקדמות הוא לטובת כל הצדדים – הן לעסק והן לעובדים, כאשר השימוש במצלמות אבטחה תורם לעסק- הוא מנטר אחר כניסות ויציאות העובדים, חברי צוות אחרים, וגם אורחים שלא שייכים למבנה, כמו גם הגנה מפני החשש לפריצות, בייחוד כאשר במשרדי העסק שלכם קיים ציוד יקר ערך כמו ציוד מחשבים או כספות.

 

כמו כן, השימוש במצלמות אבטחה, מרתיע ככל שישיה- מעניק תחושת בטחון לעובדים בעצם היותן מתעדות באופן אוטמטי את כל המתרחש במבנה, כולל השעות. התיעוד מסב תחושת אמינות ונאמנות לכל הצדדים כלפי מקום עבודתם ומונע אי נעימויות ביודעין, מה שתורם למערכות היחסים וחיזוק הקשר בין עובד- מעביד בכל מקום.

מנעול חכם לדלת

לצד מערכת אבטחה מתקדמת קיים גם מנעול חכם לדלת, אשר יודע לבצע זיהוי העובד או כל חבר צוות אחר בעסק, ולהכניסו במקרה הצורך או לחילופין – למנוע כניסת אורחים בלתי רצויים ובלתי מזוהים במערכת לתוך המבנה, ובכך למנוע סכנות מיותרות לעסק ולעובדים.

 

מערכת של נוכחות לצד מנעול חכם לדלת מאפשרים שקיפות בתוך האירגון ותרומה משמעותית ליחסי עובד-מעביד. כשכל המערכות עובדות יחדיו בסנכרון מושלם, המעסיק יכול להירגע ולהיות בציפיה מוצדקת לחלוטין שהתפוקה בעסק תעלה, יעילות העובדים תתגבר ואף האירגון עצמו ירוויח מהנושא בצוקרה חד משמעית כאשר העלויות וההוצאות יפחתו, בין אם חיסכון בכוח אדם בייחוד במחלקת משאבי אנוש שלרוב מטפלים בנושאים הללו, לבין אם בהוצאות כספיות על רכישת ציוד מיושן ואמצעים אחרים שכיום מחליפה מערכת הבקרה והאבטחה שאנחנו מציעים בכל-מנעול.

שעון נוכחות סלולרי

אנחנו חיים בעולם דיגיטלי, ובמציאות בה הרבה עסקים, עובדים ואירגונים בכלל, מתאבזרים בהתאם לתנאי שטח או עבודה מהבית. אנחנו מחיזקים עולם שלם ומלואו בכף ידינו בסלולר הנייד כשבתוכו מגוון רחב של אפשרויות ואפליקציות לכל מטרה.

שעון נוכחות סלולרי – במקרים מסויימים מתפקד גם בתור שעון נוכחות ללא דמי מנוי – היא אחת מהן. זוהי מערכת לבקרת שעות שעובדת באמצעות אפליקציה דיגיטלית וללא דמי מנוי כלל. מה שמאפשר לכל עובד לתעד את שעות העבודה שלו ולבצע מעקב באופן דיגיטלי נגיש ונוח באפליקציה, המאפשרת לראות את כל הזכויות המגיעות לכל עובד מבחינת שכר, ניצול ימי חופשה או מחלה, הטבות, ימי היעדרויות מהעבודה, ובכך להתממשק עם המעקב מצד ההנהלה לצורך מניעת טעויות ותרומה לשביעות רצון כולם.

שעון נוכחות סלולרי אולי מגיע בצורת אפליקציה פשוטה ונראה כעוד תוסף נחמד ואלמנטרי למקום העבודה של כל איש צוות, אך בעצם הוא תורם באופן משמעותי לחווית המשתמש ולחיזוק מערכת היחסים בין כלל הצוותים ובייחוד הנאמנות שבין יחסי עובד-מעביד, מניח את השקיפות לפני הכל ומעלה את רווחת העובד , כמו גם רמת המוניטין של האירגון עצמו בכל האספקטים שאפשר.