מגרסה משרדית

פורסם ב

מגרסה משרדית להשמדת חומר סודי

מגרסה משרדית להשמדת חומר סודי – חשוב שיהיה לכל עסק מגרסה משרדית על מנת להשמיד חומר מסווג

השימושים של מגרסה משרדית ובייתית

ישנם 3 סוגי מגרסות נייר, מגרסה למשרד, לבית ולתעשיתיות. המגרסות הינן מכשירים חשמליים שנועדו לגריסת דפים שאתם לא רוצים לשמור או שאינכם רוצים שמתחרים שלכם יקראו/יעתיקו או ייחשפו למידע.

המטרה הסופית של כל מגרסה היא לסייע בשמירה על אבטחת המידע ברמה העסקית והפרטית כאחד, בהתאם לצרכים והשימוש הנדרש לכך.

יש אפשרות לרכוש מגרסה אשר גורסת לפתיתים ויש כאלו שגורסת לרצועות.

מבצעים גריסה לפני השלכת הנייר לפסולת האשפה בכדי למנוע חשיפת המידע שאינכם מעוניינים לחשוף בפני מתחרים או כל אדם זר לחברה או לעסק, ובכך היא עוזרת לכם לשמור על הפרטיות של העסק. כמו כן, ישנם אנשים רבים שורכשים את המגרסה במטרה לצמצם כמות האשפה שנערמת במשרד או בבית.

בשוק המגרסות ישנם מגוון רחב וניתן לחלקן ע"פ קטגוריות כגון, סוג הגריסה (פתיתים או רצועות), יכולת גריסה של סוגי נייר שונים, קיבולת המיכל, יכולת של הגריסה (כמות הדפים אותה המגרסה תוכל לגרוס במקביל), הגודל של הפתח, האם נדרשת תחזוקה למכשיר, כמובן כם יכולת הספק של מנוע ומידותיו החיצוניים.

לפני שאתם בוחרים במגרסת הפלאים הבאה שלכם חשוב לשים לב ולהיות שוב למחירים, ביצוע והיכולת של המדפסת, מידות מותאמות לחלל החדש וכד

מאמרים נוספים:

 

מגרסה לבעלי עסקים

בעלי עסקים רבים מבינים בחשיבות המידע של העסק שלהם, דפי בנק המציינים סכומים כאלה ואחרים, חוזים, מסמכים בעלי אופי רגיש המציינים פרטים אישיים של בעל העסק או של לקוחותיו.

כל לקוח שצריך להשאיר פרטים אישיים, פרטי בנק או כרטיס אשראי לבעל עסק כזה או אחר, הלקוח סומך על בעל העסק שיש בידו מגרסה משרדית להשמדת הפרטים שלו במידת הצורך.

לחומרים מסווגים ישנה רגישות מאוד גדולה ואנחנו מאוד לא רוצים שהחומר הזה יגיע לידיים הלו נכונות, שיבוצע באותו מידע שימוש לרעתו של אותו אדם או עסק.

זה יכול להיות כל מסמך כמו דפי הבנקים שלנו עם הנתונים האישיים, חוזים חשובים בין אם עסקיים או בין אנשים פרטיים, מסמכים רפואיים או מסמכים משפטיים כל המסמכים הללו חייבים להיות תחת העיניים המיועדות לטפל בעניינם ולא מעבר לכך.

מגרסה משרדית לא משמשת רק משרדים, ישנם אנשים פרטיים שלוקחים את האחריות לידיים שלהם.

הם דואגים להשמיד מסמכים שהם מקבלים בדואר ממס הכנסה, ביטוח לאומי או כל גוף ממשלתי אחר שעל אותו מסמך מופיעים פרטיהם האישיים כמו שם מלא, כתובת מגורים ומספר תעודת זהות.

עם הפרטים הללו ניתן להגיד עליכם מידע רב ואינכם מעוניינים שיגיע לידיים הלא נכונות.

אז כמו שאנחנו מכירים במוסדות ציבור, מוסדות ממשלתיים ובכלל מוסדות, שמים את הדגש לשמור על פרטי הלקוחות שלהם וזאת על מנת להימנע מנזק העלול להיגרם לאותו אדם פרטי שפרטיו נחשפו וגם על מנת להימנע מתביעה משפטית שעלולה לעלות להם כסף רב.

לכן, גם עליכם לשמור על פרטי לקוחותיכם ועל הפרטים האישיים שלכם. אל תקלו ראש בדבר, יש בה כוח מאוד גדול לאנשים מסוימים שיודעים איך להשתמש בנתונים האישיים של האחר על מנת להרוויח מזה.

הן מבחינה כלכלית והן מבחינה בטיחותית.

היו זהירים והקפידו להיות אחראיים, העבירו את המסמכים הרגישים שיש ברשותכם ואין בהם שימוש יותר דרך המגרסה המשרדית גם אם היא בבית.