אזעקות - כל מנעול

פורסם ב

אזעקות

אזעקות חכמות ומצלמות זוהי דרך מעולה להרתיע ולהגן על הנכס שלכם מרחוק גם כשאינכם נמצאים באזור.

סוגי אזעקות שונים

אנחנו מכירים סוגי אזעקות שונים כולל בקרות כניסה חכמות כבר שנים רבות, הן נמצאות בבתי עסקים שונים, בבתים פרטיים ואפילו בדירות בבנייני מגורים. עם הקדמה הטכנולוגית של היום קיימות מערכות האזעקה משוכללות מאוד וישנן הרבה מאוד אפשרויות להתקנתן.

אנשים המעוניינים להתקין מערכת אזעקות בבית העסק שלהם או בביתם ואינם מעוניינים להיכנס להוצאות החיווט העלולות לעלות לא מעט כסף, משתמשים באפשרות של התקנת אזעקות אלחוטיות. ללא תשתית, ללא פריסת כבלי חשמל ותקשורת וללא הוצאות נוספות הם יכולים להתקין בצורה מהירה ויעילה אזעקות שיגנו על הנכס שלכם.

דוגמא למערכת בקרה לכניסה לבית פרטי דגם – TL300

דוגמא לבקרות חכמות לכניסה למשרדים או לבית פרטי

מערכת אזעקה יכולה להיות גם בקרת כניסה

אם אתם נמצאים בשיפוץ או בשלבי בנייה, אתם יכולים להכין כבר בתהליך הבנייה והשיפוץ את התשתית למערכת אזעקה חכמה שתכלול מערכת בקרת כניסה בביתכם או בבית העסק שלכם. על מנת שההכנות עבור מערכת זו תהיה טובה ונכונה עליכם להתייעץ עם מתקין מנעולים שיוכל לדעת להתמודד עם משימה זו בצורה טובה שינחה אתכם על המיקום האולטימטיבי עבור כל האלמנטים הכוללים במערכת כמו גלאים, צופרים, לוח מקשים וכן הלאה.

האזעקות של היום מתחברות ברובן לאפליקציות שליטה ובקרה, אתם יכולים לראות בזמן נתון את המתרחש, לשלוט על המערכת ועוד פונקציות נוספות. ישנן מערכות המתאימות יותר לבית מגורים, ישנן המתאימות לבתי עסק בקנה מידה אחד ואחרות לקנה מידה גדול יותר, על מנת לקבל את כל המידע עבור המערכת שאותה אתם מעוניינים לרכוש אנחנו ממליצים לפנות למומחים שיודעים לספק את כל המידע שאתם צריכים. הם ישאלו אתכם את האלות המנחות על מנת להבין את הצורך האמיתי עבור הנכס שלכם למערכת שמתאימה לגודלו, לפריסת החללים שבו ולאנשים המשתמשים באותו המקום.

בחירת מתקין מקצועי להתקנת אזעקות אן מערכת אינטרקום

בבחירת המוצר הסופי שתבחרו אם מערכת אינטרקום משוכללת או מערכת כניסה לבית או לדירה אליכם לבחור בעל מקצוע אמין וטוב, כאשר אתם מתקינים מערכת אזעקה בביתכם או בעסק שלכם, אתם בעצם מאפשרים לאדם זר להיכנס לכותלי מבצרכם, אתם רוצים לוודא שהוא אמין ואיכותי יספק לכם את השירות הטוב ביותר ובמחיר הוגן. אנחנו ממליצים לכם ליצור קשר עם מתקין אזעקות אמין בהקדם האפשרי, אל תתמהמהו עם התקנת מערכת אזעקות לנכס שלכם, עדיף שתגנו עליו טרם פריצה ולא לאחריה.

סוגי בקרות כניסה ואזעקות

  • בקרת כניסה לזיהוי טביעת אצבע
  • בקרת כניסה זיהוי פנים
  • בקרות כניסה TAG & GO
  • בקרות כניסה ביומטריות
  • קודנים לכניסה לדלתות
  • מנעולים חכמים לדלת ע"י קוד
  • בקרות פנים/טמפרטורה ועוד…

כמובן שישנם מותגים מוכרים יותר וכאלו שפחות, המוכרים שביניהם הם של חברות Suprema, ZKTeco, Green Label ועוד

לסיום נאמר שבכל מקום תוכלו לבחור את המנעולן המקצועי, אם באזור מגורים כמו רחובות, ראשון לציון, טבריה, רמת הגולן ועד קירית שמונה, הכי חשוב שתתשאלו אותו במספר שאלות עליהן הרחבנו במאמר, תבחנו את המקצועיות שלו ותבחנו אם הוא כבר עשה פרויקט או שניים בעבר שדומים למה שאתם מבקשים.