אינטרקום לבית ולעסק - כל מנעול

פורסם ב

אינטרקום לבית

אינטרקום לבית הפרטי, לדירה ולמשרד

בבנייני דיור אנחנו מכירים זאת היטב, אך היום גם בבתים פרטיים אנחנו פוגשים באינטרקומים חכמים.

הנוחות והביטחון שניתן לקבל באמצעות אינטרקום הן גדולות והכרחיות. היום כשאנחנו ההורים ברוב המקרים נמצאים בעבודה שעות רבות והילדים נשארים לבד בבית אחרי יום לימודים, אנחנו רוצים להיות בטוחים שילדינו מאובטחים ומוגנים. בבניינים משותפים האינטרקום כבר מותקן בדירה עוד בשלבי התכנון אך ישנם בתים פרטיים שלא הזדקקו לזה לפני כן ועכשיו מעוניינים בו.

מערכות אינטרקום 

מבחינת המערכות של אינטרקום לבית פרטי ולבניין הן זהות, בשני המקרים ניתן להשיג למוצר שפורפרת כמו שהיה פעם שניתן רק לשמוע את האדם שעומד בצד השני מבלי לראותו, אך האינטרקום הזה הרבה פחות יעיל מהאינטרקומים המתקדמים של היום. היום ישנם מערכות מתוחכמות יותר הכוללות אינטרקום עם מסך, שניתן לחבר אותו לאפליקציה וכך לתת לנו גישה ולצפות במי שמגיע לדלת ביתנו גם אם אנחנו לא נמצאים בבית והילדים כן, או בכלל אם אין אף אחד בבית.

גולשים מצאו עניין גם בתוכן הבא:

ההכנות עבור האינטרקום 

בעבר היינו צריכים לבצע הכנות מראש על מנת להתקין/לחבר את האינטרקום, החיווט היה צריך להתבצע בטרם עת. היום ישנם מוצרים כאלו שהינם אלחוטיים המאפשרים לנו את התקנתו בצורה פשוטה ואפילו ללא תכנון מוקדם. אינטרקום אלחוטי משמש רבים גם בעבור שער ביתם הפרטי, ישנם שלא חשבו על כך מראש וישנם שנכנסו לאתגר תקציבי והעדיפו לעשות זאת מאוחר יותר מבלי לשלם לחשמלאי הכנה של תשתיות בשלב הבניה.

התקנת המוצר בבית מאפשר לכם להיות רגועים יותר גם כשאתם לא נמצאים בבית ועם הטכנולוגיה ויצירת האפליקציות שניתן להתחבר למערכות השונות, אנחנו מקבלים שקט נפשי ותחושת ביטחון. הרי הפחד של כל הורה הוא שהילד יפתח את הדלת לאדם זר מתוך תמימות של ילד. אינטרקום עם מסך למשל יכול לאפשר לילד לראות מי עומד מאחורי הדלת או השער ואם הוא לא מזהה את האדם פשוט לא לענות לו.

אם הרצונכם לקבל את המוצר ושירותי ההתקנה לבית חשוב במיוחד אך ישנם בעלי עסקים שהתקינו לעסק שלהם גם כן מתוך הבנה וידיעה ששמירה על ביטחון העובדים והעסק עצמו חשובים ביותר.

שעון נוכחות
שעון נוכחות

שעון נוכחות – כיום כאשר אנחנו מבקשים לבדוק את הנוכחות