אזעקות חכמות

פורסם ב

אזעקות חכמות כולל מערכות בקרת כניסה

אזעקות חכמות – עם השנים, רמת הפשיעה עולה וכך גם הביקוש למערכות אבטחה כאלו ואחרות לבתים הפרטים, לדירות ולבתי העסק. אזעקות חכמות ומצלמות זו היא דרך מעולה להרתיע ולהגן על הנכס שלכם מרחוק גם כשאינכם נמצאים באזור.

כיום, הביקוש לאבטחת הנכסים האישיים שלנו עולה ועולה וזאת נובעת מכמה סיבות הקיימות והמתפתחות עם הזמן. כמו הפורצים, כך גם מערכות ההגנה, האבטחה והשמירה התקדמו טכנולוגית. השאלה העולה היא איך אנו נוכל להגן על עצמינו ועל הנכסים שלנו? התשובה היא פשוטה, קיימות היום בשוק מגוון רחב של אמצעי זהירות ואבטחה שנועדו בדיוק למשימה הזו. מערכת אבטחה איכותית תוכל להביא לביטחון ממשי ושקט נפשי גם בזמנים שאנו לא נוכחים פיזית בנכסים שלנו.

סוגי אזעקות

אנו מכירים סוגי אזעקות שונים, כולל בקרות כניסה חכמות כבר שנים רבות, הן נמצאות בבתי עסק שונים, בבתים פרטיים ואפילו בדירות בבנייני מגורים. עם הקדמה הטכנולוגית של היום, קיימות מערכות אזעקה משוכללות מאוד וישנן הרבה מאוד אפשרויות להתקנתן.

אנשים המעוניינים להתקין מערכת אזעקות בבית העסק שלהם או בביתם ואינם מעוניינים להיכנס להוצאות החיווט העלולות לעלות לא מעט כסף, משתמשים באפשרות של התקנת אזעקות אלחוטיות. ללא תשתית ללא פריסת כבלי חשמל ותקשורת וללא הוצאות נוספות הם יכולים להתקין בצורה מהירה ויעילה אזעקות שיגנו על הנכס שלהם.

מערכת אזעקה יכולה להיות גם בקרת כניסה

אם אתם נמצאים בעיצומו של שיפוץ הבית או בשלבי בנייה, אתם יכולים להכין כבר בתהליך הבנייה והשיפוץ את התשתית למערכת אזעקה חכמה שתכלול מערכת בקרת כניסה בביתכם או בבית העסק שלכם. על מנת שההכנות עבור מערכת זו יהיו טובות ונכונות, עליכם להתייעץ עם מתקין מנעולים שיוכל לדעת להתמודד עם משימו זו בצורה טובה, שינחה אתכם על המיקום האולטימטיבי עבור כל האלמנטים הכלולים במערכת כמו גלאים, צורפים, לוקח מקשים וכו…

האזעקות של היום מתחברות ברובן לאפליקציות שליטה ובקרה. אתם יכולים לראות בכל זמן נתון את המתרחש, לשלוט על המערכת ועוד פונקציות נוספות. ישנן מערכות המתאימות יותר לבתי מגורים, ויש את אלו שיתאימו לבתי עסק בקנה מידה אחד ואחרות לקנה מידה גדול ורחב יותר וזאת על מנת לקבל את כל המידע עבור המערכת שאותה אצם מעוניינים לרכוש. אנו ממליצים לפנות למומחים שיודעים לספק את כל המידע שאתם צריכים, הם ישאלו אתכם את השאלות המנחות כדי להבין את הצורך האמיתי עבור הנכס שלכם למערכת המתאימה לגודלו, לפריסת החללים שבו ולאנשים המשתמשים באותו המקום.

בחירת מתקין מקצועי להתקנת אזעקות או מערכת אינטרקום

ראשית, יש צורך להתאים מערכת אזעקות או מערכת אבטחה למצב הנוכחי ולמגן את הנכס באמצעי ביטחון שונים כמו מצלמות אבטחה, גלאים וכו… זכרו- אזעקות נועדו למניעת פריצות, האזעקה תפעל במשך 24 שעות כך שההגנה תקפה גם לשעות הלילה. פרט חשוב נוסף הוא כי ההתאמה צריכה להיות לכל חלל בנפרד, לצורך העניין במידה וקיימת אזעקה בסלון הבית, סביר להניח שבמידה והפריצה תתקיים בחדר אחר, האזעקה לא תפעל.

בנוסף, כאשר תבחרו את המוצר הסופי, מערכת אינטרקום משוכללת או שמא תרצו במערכת כניסה לבית או לדירה, עליכם לבחור בעל מקצוע אמין וטוב. כשתתקינו מערכת אזעקה בביתכם או בבית העסק שלכם, אתם למעשה תאפשרו לאדם זר להיכנס אל כותלי מבצרכם ועל כן תרצו לוודא שהוא אמין ואיכותי מספיק  כדי לספק לכם את שירותיו בצורה הטובה ביותר עם המחיר ההוגן ביותר. אנו ממליצים ליצור קשר עם מקין אזעקות אמין בהקדם האפשרי, אל תתמהמהו עם הקנת המערכת- מדובר בהגנה מהותית על הנכס שלכם.

סוגי בקרות כניסה ואזעקות

סרטון דוגמא מבית ZKTeco

מובן שישנם מותגים מוכרים יותר וכאלו שפחות, המוכרים שביניהם הם של חברות Suprema, Green Label ועוד…

גלאים

כל האזעקות ככלל, מופעלות ע"י גלאים. באמצעותם תוכלו לשלוט טוב יותר על האזעקות, הפעלה בחלל מסוים ולא על פני כל שטח הנכס. כל בעל נס צריך לדעת לבחון ולזהות את הצרכים שלו ועל פי הם לבחור את סוג מערכת ההגנה שירצה להתקין.

לבית או לעסק?

אזעקה לבית היא הפתרון המושלם לצורך הגנה טובה יותר. במידה ואנו מדברים על מערכת אבטחה לבית עסק, אנו נמלית להתייעץ עם מומחה בתחום ולשקול שילוב של אזעקה ומצלמות אבטחה וזאת כדי להתאים את המערכת הטובה ביותר כדי שהמערכת תוכל "לכסות" אחוז גבוהה ככל הניתן של בית העסק.

מצלמות אבטחה

שוקלים להתקין מצלמות אבטחה לבית או לבית העסק? קראו את הפרטים הבאים:

מדוע נבחר להתקין דווקא מצלמות?

  • יצירת הרתעה – מצלמות גלויות לעין יוצרות תחושת הרתעה לבאי המקום במחשבה שהן עובדו וכי הנתונים מועברים ישירות לגורמים הנכונים והרלוונטיים.
  • יצירת בקרה- באמצעות המצלמות תוכלו להישאר עם היד על הדופק ולעקוב אחר הנעשה בבית העסק שלם או שמא בביתכם.

שאלות שתשאלו את עצמכם טרם התקנת המצלמות:

  • מיקום- היכן תותקן המצלמה?
  • טווח ראיה- איזה טווח ראיה תרצו שהמצלמה תתפוס?
  • מס' מצלמות- כמה מצלמות בדיוק נצטרך כדי שנוכל לכסות את השטח במלואו?
  • נסתרת או גלויה?

במידה ותרצו להשרות רוגע, שלווה וביטחון בחייכם, סביר להניח שתרצו להתקין מערות הגנה, אזעקות או מצלמות אבטחה בנכסים שברשותכם. שימו לב כי כיום קיימות מגוון רחב של אפשרויות מיגון. תחילה חשוב שתחליטו עם עצמיכם איזו מערכת תרצו והתייעצו עם מומחה כדי שתדעו להתאים את המערכת הטובה ביותר בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

קוראי שיקים
קוראי שיקים

קוראי שיקים – העולם המודרני משתנה מרגע לרגע והטכנולוגיה הולכת