מנעולים חכמים

פורסם ב

מנעולים חכמים

מהם מנעולים חכמים ולמה אנחנו פוגשים בהם יותר מתמיד?

יותר ויותר אנחנו פוגשים במנעולים חכמים ולא בכדי, יותר ויותר בתים מתקדמים עם הטכנולוגיה והופכים להיות בתים חכמים, כמו שאתם רוצים לשלוט על הדוד החשמלי, האורות והמזגן מהטלפון הסלולרי כך גם ניתן לשלוט על דלת הכניסה של הבית. אט אט השימוש במנעולים מסורתיים המצריכים מאתנו שימוש במפתחות הולכת ומצטמצמת.

ישנן כמה מערכות שאנו בחברת כל מנעול משתמשים. למנעולים חכמים לבית וגם לבית העסק ניתן להתאים את המערכת לפי כמות המשתמשים ולהתאים את המנעולים לשימוש קל, יעיל ונוח עבורם. בין המערכות השונות ישנם מנעולי קודן ומנעולים בזיהוי טביעת אצבע ביומטרית. השימוש במנעולים החכמים הוא קל ונוח, מאפשר לבעל השליטה לנהל את המערכת בצורה קלה ויעילה כמו להוסיף הרשאות לאנשים מאושרי כניסה, להסיר אנשים מרשימת בעלי ההרשאה ועוד. את ההדרכה עבור המערכת אתם מקבלים מהמתקין של המנעול, הוא מסביר לכם בצורה פשוטה ומהירה איך לתפעל את המערכת בקלות.

יתרונות השימוש במנעולים חכמים

בהתקנת מנעולים חכמים לדלת הכניסה או לדלתות פנים של בית עסק לדוגמא, אין צורך בהכנת תשתיות והמנעולים נטענים מסוללות. אתם יכולים לבצע בהם פעולות על ידי שליטה מרחוק כמו לפתוח דלת או לנעול אותה גם כשאינכם נמצאים לידה. החיבור של המנעולים הללו עם האפליקציות בניידים מאפשרות לנו חיים הרבה יותר נוחים ופשוטים ומקנים לנו שליטה מרחוק בכל זמן נתון.

שילוב של בית חכם עם מנעול חכם לדלת אתם מקבלים שליטה מלאה עבור הנכס שלכם גם מרחוק. אתם יכולים לקבל התראות לנייד שלכם כאשר הדלת נפתחת או נסגרת, אתם יכולים לשלוט על פתיחה וסגירה של הדלת מרחוק (אפילו אם אתם בנסיעה בחו"ל) ואתם גם יכולים לשלוט על כמה פעולות שיבוצעו בביתכם כאשר המערכת מזהה פתיחת דלת כמו להדליק את האורות, את המזגן ואת הדוד החשמלי.

אחד היתרונות הבולטים ביותר בשימוש במנעולים חכמים הוא האפשרות להסתובב ללא מפתח. אנחנו כילדים היינו הולכים לבית הספר עם מפתח על הצוואר כדי שלא ילך לאיבוד, היום ילדינו כבר לא צריכים ללכת עם מפתח כלל וגם אנחנו יכולים להסתובב בלעדיו.

למידע נוסף, ראו גם: אינטרקום לבית או לעסק