בקרת נוכחות

פורסם ב

בקרת נוכחות – כל מה שרצית לדעת

בקרת נוכחות – כל מה שרצית לדעת. אם בבית העסק שלכם מועסקים עובדים המקבלים שכר על בסיס שעתי, אתם תצטרכו מערכת המבקרת את שעות העבודה ולבסוף תעזור גם בחישוב המשכורת החודשים.

לעומת זאת, במידה וישנם עובדים המקבלים שכר חודשי "גלובלי"- אתם תצטרכו לדעת ולהיות בטוחים כי נאבדו מספיק שעות במהלך החודש ובהתאם לכך לשלם את המשכורת (משכורת יחסית במידה והשעות לא הגיעו אל הרף המוצהר במשק). כל המידע שתצטרכו לדעת בכל הקשר למערכות מסוג זה, נמצאות במאמר שלפניכם.

בימינו, כל חברה צריכה לעבוד עם שעוני נוכחות בעבודה. כמו עוד מכשירים רבים, כך גם כאן, טרם רכישת מערכת זו, התייעצו וחישבו מה הם הצרכים האישיים של בית העסק שלכם. האם אתם רוצים ששעון הנוכחות יהיה אינטרנטי, האם יהיה מופעל על ידי אפליקציה? טביעת אצבע? דעו- זיוף שעות העבודה הוא מקרה נפוץ לצערנו ובדיוק מהסיבה הזו, ההמלצה היא להשתמש במערכת מסודרת. על כן, הצלחת העסק במקרים רבות תלויה בתפעול וניהול וכאשר ישנו מכשיר/ מערכת המציאה לייעל את פעילות העסק, הדבר אם כך- מבורך.

שימו לב כי גובה התשלום עבור מערכת מסוג זה ישתנה בהתאם למס' פרמטרים:

  • כמות עובדים.
  • צרכי העסק.
  • אחסון הנתונים- היכן?

המלצה שלנו – אל תשימו את המחיר בראש מעיינכם, חשבו מה הם צרכי החברה, איזו מערת יכולה לספק ולהקיף את כל צרכי החברה ובהתאם לכך שיקלו מעבר אל מערכת הנוכחות הממוחשבת.

https://kolmanoul.co.il/

מבחינת תשלום…

המחיר ינוע ויזוז בהתאם לפרמטרים שכתבנו מעלה אך יש לקחת בחשבון סדר גודל של כ-7 ₪ לאדם מינימום. משמע, גם אם תקבלו הצעה של 15 ₪ לאדם אל תפסלו אותה על הסף, בדקו קודם מה היא כוללת.

מערכת ביומטרית

למעשה, זה הוא השם השני למערכת כניסה עם טביעת אצבע כמו באתר מקורטק. המערכת הביומטרית יודעת להשתמש בנתונים פיזיולוגיים (טביעת אצבע לדוגמא) וזאת כדי לזהות בצורה חד משמעית את העובד ובכך תכניס אותו אל המערכת או תוציא בסוף היום. בנוסף, מערכת זו מגבילה הרשאות לעסקים ועל כן רק מי שמוגדר במערכת יוכל לצפות בנתונים בה. מערכת בקרת כניסה ביומטרית תביא לבית העסק שלכם את הקידמה והטכנולוגיה, בצירוף אמינות, מקצועיות ויעילות.

בנוסף, קיימים פתרונות נוספים זולים יותר מהתקנת מערכת בקרה ביומטרית, כמו- העברת כרטיס בכניסה וביציאה מהעבודה, כרטיסי "וייפיי" הנקראים ע"י קירבה אל בית המכשיר ואין צורך בהעברת הפס המגנטי שלו. וכמובן, בעידן בו אנו חיים עם כל הטכנולוגיה, ניתן להטמיע את המערכת כמערת כניסה ידני ולהוריד את האפליקציה- בפתרון זה, האחריות המרובה היא על כתפיו של העובד ועל כן הדבר מצריך אמון מלא בין המעסיק לעובד.

מי משתמש היום במערכות הביומטריות הם בין השאר, בנקים, עסקים בעולם הפיננסי, משרדים אלה ואחרים, משרדי הייטק וכו…

וואו כמה שחברת ZKTeco מטורפת, העתיק כבר כאן!

מצלמות אבטחה כשמירה על בית העסק או הבית

העולם המודרני שבו אנו חיים מצריך מאיתנו לשמור על אורח חיים דינאמי. כדי שנוכל להישאר עם היד על הדופק בכל הקשור לנכסים שלנו נצטרך לצרוך מוצרים טכנולוגיים כאלה ואחרים. לדוגמא, מצלמות אבטחה המחוברות ישירות אל הטלפון הנייד כך שתוכלו לעקוב בזמן אמת באינטרנט, במובייל אחר הנעשה בבית העסק או בביתכם גם כאשר אתם לא נמצאים פיזית במקום.

בשביל מה זה טוב? ובכן, במידה ותרצו לפקח על מס' סניים בבית העסק שלכם, לוודא שההתנהלות שטח העסק תואמת לציפיות שלכם, תוכלו למעשה לפתוח את האפליקציה בלחיצה קלה במכשיר הנייד שלכם ולהיות חשופים לכל הנעשה בזמן אמת. למי המערכת מתאימה? כל אדם אשר רוצה להיות בעניינים ולדעת מה קורה בנכסיו בזמן אמת כאשר אינו נמצא פיזית שם.

מאמרים נוספים:

איך נדע התאים את המצלמה אל הצרכים הביתיים שלנו?

כיום, בעידן שאנו נמצאים עם כל השפע הטכנולוגי, אנו חשופים ללא מעט הצעות והמלצות בכל הקשור לטכנולוגיה בכלל ולמערכות אבטחה בפרט. יש שים לב כי לא כל מצלמה תהיה מתאימה לצרכים שלכם ועל כן תצטרכו לערוך תיאום ציפיות טרם התקנת המערכת.

זכרו, בעת בחירת המערכת, תצטרכו לשים דגש גם על תפעולה, הרי היא לא תהיה שווה אם לא תדעו להשתמש בה על בסיס קבוע. פרט נוסף שתצטרכו לשים לב אליו הוא הביקורות על המותג והמוצרים הכלולים במערכת בה אתם מתעניינים, האם היא איכותית? האם היא מקליטה גם שמע ולא רק ויז'ואל?

אז… עברתם את השלב הראשון והבנתם כי אתם מעוניינים במצלמת אבטחה לבית העסק שלכם, מה הצעד הבא? ישנם מס' קריטריונים שעליכם להתחשב בהם לפני בחירת מערכת אבטחה:

  • שימו לב לתאורה הקיימת בבית העסק.
  • תנאי חוץ ותנאי פנים, עסקים הפועלים מחוץ לכותלי מבנה מסוים יצטרכו להצטייד בסוגי מצלמה שונים שיתאימו לתנאים החיצוניים.
  • מיקום המצלמה, לא כל המצלמות מצלמות בזווית של 360 מעלות! על כן יש לשים לב היכן אתם ממקמים את המצלמות בצורה היעילה ביותר כדי שיתפסו כמה שיותר שטח צילום.
  • האם תרצו מעקב דרך האפליקציה או שמא תסתפקו בהקלטת התצלומים ורק במידת הצורך תפתחו אותם?

לסיום: ישנן דרכים שונות ומגוונות לפיקוח ומעקב אחר הנעשה בבית העסק שלכם וגם בביתכם. נתחיל עם בקרת שעות העבודה של עובדיכם: כיום קיימים פתרונות מגוונים לבקרת שעון הנוכחות של העובדים בין אם זה מערכת נוכחות ביומטרית, בעלת סליקת כרטיס או שמע כרטיס- טג. מערכות אלה יעזרו לכם לייעל את הפעילות בעסק ובהכנת המשכורות מדי חודש.

בנוסף, כדי שתוכלו לשמור ולפקח על בית העסק שלכם גם על שלט רחוק, ישנה המלצה חד משמעית בשימוש מצלמות אבטחה שיחוברו אל הטלפן הנייד שלכם. לא, אנו לא ממליצים לערוך מעקב על בסיס שעתי אלא מדי פעם רק כדי להבחין שהעסק מתנהל על פי שביעות רצונכם גם כאשר אתם לא נמצאים פיזית שם.

אינטרקום לבית ולעסק - כל מנעול
אינטרקום לבית

אינטרקום לבית הפרטי, לדירה ולמשרד בבנייני דיור אנחנו מכירים זאת