שער חשמלי לחניה

פורסם ב

שער חשמלי לחניה חובה בכל בית פרטי

יש לכם בית פרטי ורכב? כנראה שאתם צריכים שער שיעזור לשמור על החניה, למנוע גניבות ולהבטיח תחושת פרטיות. על הדרך, תוכלו להשביח את הערך של הנכס ולהחזיר מהר מאוד את ההשקעה

השוואה בין סוגים שונים של שערים חשמליים מגלה למה הם כל כך חשובים עבור בעלי בתים פרטיים. למרות שיש הבדלים בין המפרט של כל שער וכמובן גם בין המחירים והמידות, הם כולם ללא יוצא מן הכלל ממלאים את אותו תפקיד: שמירה על מקום החניה הפרטי שלנו ושיפור באיכות החיים גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

בטווח הקצר, חובה להתקין שערים חשמליים כי הם מונעים פריצות. מהרגע שבו מציבים את השער ולוחצים על הכפתור כדי לסגור אותו, כבר אין כמעט סיכוי שפורצים או גנבים ירצו להסתכן ולנסות לחדור את המחסום. בטווח הבינוני והארוך, אותו שער גם חוסך לנו ויכוחים עם השכנים כי הוא מבטיח שאף אחד או אחת לא ישתמשו לנו בחניה.

שער חשמלי לחניה

התנאי היחיד לניצול כל היתרונות השונים של שערים חשמליים הוא לבחור אותם נכון. כאן יש כמה שיקולים שכדאי להתייחס אליהם:

  1. תקציב – הגדרה מוקדמת של מסגרת התקציב תעזור לנו לבצע סינון גס בין הדגמים הרבים והמבלבלים של השערים. קודם כל עלינו להחליט כמה כסף אנחנו מוכנים להשקיע ואז אנחנו צריכים לבדוק כמה עולים השערים השונים, עם או בלי התקנה.
  2. מידות – שער חשמלי לחניה שאותו אנחנו בוחרים חייב להתאים למידות של החניה ושל הרכב. הטעות הנפוצה למשל היא להסתכל רק על העיצוב, אבל אז לגלות שהשער קטן מדי. לחילופין, אם לא נסתכל על המידות אנחנו עלולים להגיע למצב שבו נשלם ביוקר על שער גדול שאין בו צורך. 
  3. מפרט טכני – השוואה בין שערים חשמליים מחייבת התייחסות למפרט הטכני. בין היתר, המפרט הזה קובע כמה מהר השער יעלה ויירד, עד כמה המנוע החשמלי יהיה אמין וכמה יעלה לנו לתקן אותו.

בית פרטי

לבית פרטי יש המון יתרונות. הוא משפר את איכות החיים, מעניק לנו עצמאות ופרטיות ובעיקר תורם לניצול חלל הפנים והחוץ כדי לבנות גינה, חצר, בריכה ועוד.

אז אם יש לנו גם בית פרטי וגם רכב פרטי, מאוד חשוב שנדאג לחניה. 

מלבד החניה, כדאי להציב אינטרקום לשער בבית פרטי ולאבטח אותו.

אינטרקום כזה יעזור לנו לדעת מי מגיע אלינו לביקור ובעזרתו נוכל לייצר הרתעה שמרחיקה מסיגי גבול, פורצים וגנבים. 

מצלמות אבטחה

אי אפשר לדבר על תכנון ותחזוקה של בית פרטי בלי להזכיר מצלמות אבטחה מתקדמות.

כיום אנחנו יכולים לבחור בין סוגים שונים של מצלמות כאלה, לרבות דגמי IP שעובדים על האינטרנט ומאפשרים לראות מרחוק מה קורה בבית, בגינה או בחצר.

בנוסף, כדאי לשלב כמה מצלמות גם בגינה וגם בתוך הבית כדי שהאבטחה תהיה היקפית ואפקטיבית.